Cozy And Spacious Kensington Maisonette

  • 54 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

2-slaapkamer Cozy And Spacious Kensington Maisonette Londen appartement is een goede keuze voor maximaal 4 gasten en biedt een eersteklas locatie op 25 minuten loopafstand van het Natuurhistorisch Museum Londen. Het appartement van 54 m² omvat draadloos internet en ligt in het woongebied in Londen.

Voor extra comfort zijn een douche te vinden bij dit appartement. Een droger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

Bovendien biedt de accommodatie gasten toegang tot een tenniscentrum, zodat ze zich kunnen richten op hun fysieke welzijn.

Cozy And Spacious Kensington Maisonette appartementen komen met een kitchenette uitgerust met een koelkast, een oven en een vaatwasser.

Dit 2-badkamer appartement is te vinden in de Londen Centrum wijk van de stad, op een klein stukje lopen van de Diana Memorial Fountain. Cozy And Spacious Kensington Maisonette appartement ligt op 150 meter afstand van het Kensington Square, op 350 meter van High Street Kensington metrostation. Het treinstation London Marylebone ligt op 3 km afstand van deze accommodatie.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cozy And Spacious Kensington Maisonette Londen
Pretty Apartment In Notting Hill - 1 Min From Tube
Mobiele prijsaanbieding

Pretty Apartment In Notting Hill - 1 Min From Tube

7.4
Goed 16 beoordelingen
703 m van de accommodatie
Notting Hill Studios By Dmontrio
Mobiele prijsaanbieding

Notting Hill Studios By Dmontrio

8.5
Fantastisch 706 beoordelingen
741 m van de accommodatie
USD 189 USD 170
per nacht
Chic Notting Hill Studio In Prime Central Location
Mobiele prijsaanbieding

Chic Notting Hill Studio In Prime Central Location

8.1
Heel goed 33 beoordelingen
749 m van de accommodatie
USD 193 USD 174
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    20 km

    Treinstations

    Kensington (Olympia)
    1,4 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Droger
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: van 01:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Cozy And Spacious Kensington Maisonette appartement te vinden?
      Cozy And Spacious Kensington Maisonette appartement is in de Londen Centrum wijk van de stad gesitueerd, op 25 minuten loopafstand van het Natuurhistorisch Museum Londen.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Cozy And Spacious Kensington Maisonette appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Cozy And Spacious Kensington Maisonette appartement zijn onder andere de Diana Memorial Fountain, het Natuurhistorisch Museum Londen, het Green Park.
    • Hoeveel kost het om bij Cozy And Spacious Kensington Maisonette appartement te verblijven?
      De huurprijs van Cozy And Spacious Kensington Maisonette appartement is £488.
    • Welke betaalmethoden worden in dit appartement geaccepteerd?
      Bij dit appartement kunnen gasten betalen met Visa, American Express en Diners Club en andere betaalwijzen.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Cozy And Spacious Kensington Maisonette appartement?
      Restaurants in de buurt van Cozy And Spacious Kensington Maisonette appartement zijn onder andere The Elephant & Castle Pub en Randa By Maroush restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Cozy And Spacious Kensington Maisonette appartement?
      Bij Cozy And Spacious Kensington Maisonette appartement vinden gasten een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 54 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    20 km

    Treinstations

    Kensington (Olympia)
    1,4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cozy And Spacious Kensington Maisonette Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten